Pınar Mimarlık uzun yıllardan bu yana profesyonel mimar, pazarlama, satış ve yönetici ekibi ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Kendi bünyesine bağlı 3 Ahşap ve Modüler Atölyesi, 20’den fazla tasarım ve montaj ekibi ile Türkiye’nin önemli fuarlarına imza atmaya devam ediyorlar.
Özellikle 4 gün devam eden Fuar Organizasyonlarındaki stand projelerimizde, A’dan Z’ye doğru ekip ve doğru planlama ile hareket etmeyi kendimize görev edindik. Doğru Brief almaktan, Kurumsal kimliğinizi ve Ürünlerinizi vurgulayan Stand Çizimlerine, Proje üzerindeki çizimlerin Alana doğru yerleştirilmesinden, Boya ve Elektrik işlerine, Ekstra malzemelerinizin zamanında tesliminden, fuar süresince profesyonel bir ekibin sizlere hizmetine kadar her aşama bizler için aynı önem derecesine sahiptir.

Organizasyonlarda en önemli husus, projelerinizin ahşap veya modüler olması değil, MARKA LANSMANINIZIN rakiplerinizin yanındaki PROFESYONELLİĞİNİN doğru sergilenebilmesidir. Standınıza gelen ziyaretçi İLK OLARAK STANDINIZIN RENK ve DİZAYNINDAN sonrasında ürününüzden etkilenmesi, yaptığınız her işte titiz ve profesyonelliğinizi öne çıkartır. Bu sebepten dolayı İş bitimindeki Memnuniyetiniz, Bizim Referansımızdır.

Saygılarımızla,

Çalışma Prensiplerimiz
Alman her yeni proje, verim ve estetiğin maksimum seviyeye ulaşması açısından, çözülmeyi bekleyen bir problem gibidir…
Her proje, bulunduğu durum ve şartlar içerisinde incelenip, değerlendirilir…
Projenin içerisinde bulunduğu durum ve hatlar, her projenin kendisine has olan, ana konseptinin oluşturulmasında kullanılır… Verim ve estetik eşit miktarda önemsenir…
Kreatif ekibin amaci, ana konsepte bağlı kalarak, özgün ve estetik olduğu kadar, verimli ve mantıklı tasarımlan, en hesaplı ve kalıcı çözümleri
kullanarak üretmektir.